language: PL
Menu flash
| strona główna | o firmie | produkty | pomoc techniczna | kontakt |
 
Aktualna lokalizacja: Strona główna arrow Kwestie prawne
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Nowości produktowe
Promocje
Kołki rozporowe
Kotwy metalowe i chemiczne
Wkręty i blachowkręty
Gwoździe
Wiertła, dłuta i frezy
Narzędzia
Akcesoria montażowe
Kwestie prawne PDF Drukuj E-mail
Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższymi zasadami korzystania z serwisu internetowego ARVEX GROBELNY Sp. z.o.o.

POLITYKA PRYWATNOŚCI
ARVEX GROBELNY Sp. z o.o. nigdy nie przekazuje ani udostępnia stronom trzecim żadnych informacji pozyskanych podczas współpracy z innymi podmiotami. Informacje te (w tym również adresy e-mailowe korespondentów) traktowane są zawsze jako poufne i pozostają wyłącznie do dyspozycji określonej grupy pracowników ARVEX GROBELNY Sp. z o.o. Jednocześnie wszystkie informacje dostarczone do ARVEX GROBELNY Sp. z o.o. poprzez witrynę internetową pozostaną własnością ARVEX GROBELNY Sp. z o.o.

PRAWA AUTORSKIE (c) ARVEX. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
O ile nie określono inaczej, prawa autorskie do informacji zawartych na łamach serwisu internetowego ARVEX GROBELNY Sp. z o.o., a także do ich układu przysługują ARVEX GROBELNY Sp. z o.o.

ZNAKI TOWAROWE
Nazwa, logo ARVEX GROBELNY Sp. z o.o., a także znak A są zarejestrowanymi znakami towarowymi.

WYKORZYSTANIE INFORMACJI
Nie wszystkie produkty, o których informacja została umieszczona na stronach ARVEX GROBELNY Sp. z o.o., są dostępne w każdym czasie. Ponadto produkty te mogą podlegać modyfikacjom w czasie w stosunku do stanu, w jakim zostały opisane na stronach ARVEX GROBELNY Sp. z o.o.

ODNOŚNIKI
Serwis internetowy może zawierać odnośniki do witryn zarządzanych przez strony trzecie. Użytkownik korzysta z tych odnośników na własną odpowiedzialność. ARVEX GROBELNY Sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za informacje zawarte na stronach zarządzanych przez strony trzecie.

BRAK GWARANCJI, OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI
Wszelkie informacje, opublikowane w dowolnej formie na stronie ARVEX GROBELNY Sp. z o.o. przedstawione zostały w stanie na chwilę obecną i tak jak są dostępne. ARVEX GROBELNY Sp. z o.o. nie gwarantuje dokładności, kompletności, ani żadnych innych właściwości opublikowanych informacji, a także nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne braki czy błędy we wspomnianych informacjach.
ARVEX GROBELNY Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za jakiejkolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania lub braku możliwości korzystania ze stron internetowych ARVEX GROBELNY Sp. z o.o.

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

Strona wygenerowana w 0,0798 sekund © 2004-24 ARVEX Grobelny Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone